2022-2023 Akademik Yılı Bahar Yarıyılı 3. Modül Ders Programları için tıklayınız.

2022-2023 Akademik Yılı Bahar Yarıyılı 3. Modül Sınıf Listeleri için tıklayınız.

2022-2023 Akademik Yılı Bahar Yarıyılında Yüksekokulumuz canlı dersleri Microsoft Teams programı aracılığıyla uzaktan eğitim yoluyla gerçekleştirilecektir. Sınıfınıza ait Teams Ekip (Sınıf) Kodları danışman hocanız tarafından Google Classroom üzerinden paylaşılacaktır.

Bu yüzden, üniversitemiz kurumsal öğrenci mail adresinizi (123456789@ogrenci.yalova.edu.tr) kullanarak programa giriş yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde Microsft Teams sınıflarına ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Öğrenci Bilgi Sistemine (UBS) girişte ve öğrenci mail adreslerine erişimde sıkıntı yaşayan öğrencilerimizin http://dogrulama.yalova.edu.tr/ adresinden bilgilerini kullanarak doğrulama yaparak mail adresi şifrelerini almaları gerekmektedir.

Bilgilerinizin güncellenmesi gerektiğine dair uyarı alırsanız  birim öğrenci işlerinizle 0226 815 56 55 numaralı telefondan iletişim kurup iletişim bilgilerinizi güncelledikten sonra doğrulama yaparak mail ve şifrenizi alabilirsiniz.

Doğrulama sonrası gelen gecici şifreniz UBYS ve mail adresinizin ortak şifresidir. Şifrelerini değişitirmek isteyen öğrencilerin http://dogrulama.yalova.edu.tr/Account/Login adresinden giriş yapıp şifrelerini değiştirmeleri gerekmektedir.

Teams kurulumuna dair detaylı anlatımı incelemek için tıklayınız.

ÖNEMLİ NOT: Doğrulama işlemi sırasında hata alıyorsanız öncelikle Birim Öğrenci İşleriniz ile 0226 815 56 55 numaralı telefondan iletişime geçerek sistemde kayıtlı olan iletişim bilgilerinizin (Kişisel e-posta adresiniz ve Telefon numaranız) güncellenmesini isteyiniz. Bilgi güncellenmesi işleminden sonra doğrulama işlemini tekrar yapınız. Yine hata alıyorsanız, bilgiislem@yalova.edu.tr mail adresine öğrenci numaranız ve kimlik numaranızı içeren doğrulama yapamadığınıza yönelik mail atınız.

Etiket: 2022-2023 AKADEMİK YILI 3. MODÜL DERS PROGRAMLARI VE SINIF LİSTELERİ